0212 493 08 68 info@istdo.org

AVCILAR-ESENYURT-BEYLİKDÜZÜ İŞLETMELERİMİZ BİRARADA

AVCILAR-ESENYURT-BEYLİKDÜZÜ İŞLETMELERİMİZ BİRARADA

Odamız bölge toplantılarına AVCILAR-ESENYURT-BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE ve SİLİVRİ ilçeleri ile devam etti.. 22 Mart 2018 günü Beylikdüzü Esa Royal Davet Salonunda gerçekleşen toplantımıza katılım yoğundu. Oda Başkanımız Adem Sönmez öncelikle regaip kandilimizi tebrik ederek başlattığı toplantımızda yönetim ve denetim kurulu ile işletmelerin tanışması ile başladı.

Bölgede özellikle kaçak düğün yapan işleletmelerin denetlenmesi, fiyat tarifelerinin kontrolü ve eğitimli personel istihdamı konusunda şikayetlerini belirten üyeler yeni yönetimden çözüm beklediklediklerini belirttiler.Başkan Adem Sönmez üyelerimizin sorunlarının çözümü için burada olduklarını sorunları hep beraber çözeceklerini belirtti. Yapılacak tüm çalışmaları üyeler ile paylaşıp bilgilendirme yapacaklarını belirten Başkan Sönmez kaçak düğün yapan işletmelerin Whatsup ihbar hattı ile odaya bildirilmesini talep etti.

Toplantıda İSTDO Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Rıza Başhan, Sayın Halil Bayar, Sayın Erdinç Boy ve Sayın Engin Düz hazır bulundular. Ev sahipliklerinden dolayı Esa Salon Royal ailesi yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.